Projekt 1 Projekt 2
konfigurator elewacji design by VENTI
konfigurator elewacji design by VENTI

 

więcej

Nieustająca promocja

więcej

Zobacz jak robią to specjaliści...

więcej

Torggler Polska Sp. z o.o.
ul. Sadowa 6; 95-100 Zgierz
tel. 042 717-27-37
biuro@torggler.pl


Przedstawiciele handlowi

Agnieszka Kotynia


Województwo:

łódzkie (wyłączone m. Zgierz),
świętokrzyskie

e-mail: akotynia@torggler.pl

tel. kom: 500 170 994

 

Paweł Białasek


Województwo:

lubuskie,

wielkopolskie  ( część zachodnia)

 

e-mail: pbialasek@torggler.pl

tel. kom: 517 252 927

Remigiusz Jankiewicz


Województwo: 

zachodniopomorskie

e-mail: rjankiewicz@torggler.pl

tel. kom: 517 252 937

 

Mariusz Mazur

 

Województwo:

mazowieckie - północno / wschodni

 

Sławomir Bińskowski

 

Województwo:

mazowieckie - południowo / zachodni , świętokrzyski

e-mail: mmazur@torggler.pl

tel. kom: 517 252 949

 

 

 

 e-mail: sbinskowski@torggler.pl

tel. kom: 887 885 922

Sebastian Bekalarek

 

Województwo:

wielkopolskie (część południowa )

e-mail: sbekalarek@torggler.pl

tel. kom: 517 252 920

 

Dorota Jamróz

 

Województwo:

pomorskie 

warmińsko-mazurskie (część zachodnia)

e-mail: djamroz@torggler.pl

tel. kom: 517 252 935

 

Zbigniew Juhnke

 

Województwo:

kujawsko-pomorskie

e-mail: zjuhnke@torggler.pl

tel. kom: 517 252 936

Rafał Głuch

 

Województwo:

śląskie,

małopolskie (część zachodnia),

opolskie

e-mail: rgluch@torggler.pl

tel. kom: 517 252 963

Ireneusz Blicharski

Województwo:

dolnośląskie

e-mail: iblicharski@torggler.pl

tel. kom: 517 252 962

 Jakub Rosołowicz

 

Województwo:

Wielkopolskie (część północna)

 

e-mail: jrosolowicz@torggler.pl

tel. kom: 887 885 921

Łukasz Bukowski

 

Województwo:

podkarpackie,

lubelskie (część południowa),

małopolskie (część wschodnia),

świętokrzyskie (część południowa)

e-mail: lbukowski@torggler.pl

tel. kom: 501 504 315

Dariusz Kulbacki

 

Województwo:

podlaskie

lubelskie ( część północna )

warmińsko-mazurskie (część wschodnia)

 

e-mail:dkulbacki@torggler.pl

tel. kom: 665 653 312